Naar de inhoud
Zoeken

TPV Steensel

TPV Steensel is een tennisvereniging met padel in Steensel.

  • padel
  • Indoor/outdoor onbekend

Feiten

Sport
Padel
Type
Tennisvereniging met padel
Plaats
Steensel
Provincie
Noord-Brabant
Gemeente
Eersel
Straat
Knegselseweg 24
Postcode
5524 AA
Banen
Aantal banen onbekendWeet jij het?
Baanvorm
OnbekendWeet jij het?
Ook bekend als
Geen andere naam bekend
Openingstijden
OnbekendWeet jij het?
Voorzieningen
OnbekendWeet jij het?
KNLTB-lid
Ja
Laatst gecontroleerd
24 oktober 2026

Ligging

De kaart komt later.

Coördinaten: 51.382506, 5.358108

Adres
Knegselseweg 24, 5524 AA Steensel
Route plannen

In de buurt

Geen andere locatie in Steensel.

Meer in Steensel en Meer in Noord-Brabant

Bronnen

Gegevens uit OpenStreetMap: © OpenStreetMap contributors, beschikbaar onder de Open Database License (ODbL).

Veelgestelde vragen

  • Waar ligt TPV Steensel?

    TPV Steensel staat in Knegselseweg 24, 5524 AA, Steensel, Noord-Brabant.

  • Hoeveel banen heeft TPV Steensel?

    Het aantal banen van TPV Steensel is nog niet bekend.

  • Hoe boek je bij TPV Steensel?

    Je boekt via de link op deze pagina. Padelvinder verkoopt zelf geen uren.

Klopt er iets niet? Geef een wijziging door

Boeken via Meet & Play/KNLTBBellen