Naar de inhoud
Zoeken

Tennisvereniging De Commandeur

Tennisvereniging De Commandeur is een tennisvereniging met padel in Maasland met 3 banen.

  • padel
  • Indoor/outdoor onbekend

Feiten

Sport
Padel
Type
Tennisvereniging met padel
Plaats
Maasland
Provincie
Zuid-Holland
Gemeente
Midden-Delfland
Straat
Baanderheer 18
Postcode
3155 NA
Banen
3 totaal, indoor onbekend, outdoor onbekendBron aantal banen: OpenStreetMap
Baanvorm
OnbekendWeet jij het?
Ook bekend als
Geen andere naam bekend
Openingstijden
OnbekendWeet jij het?
Voorzieningen
OnbekendWeet jij het?
KNLTB-lid
OnbekendWeet jij het?
Laatst gecontroleerd
24 oktober 2026
Telefoon
Geen telefoonnummer bekendWeet jij het?

Ligging

De kaart komt later.

Coördinaten: 51.93533, 4.280446

Adres
Baanderheer 18, 3155 NA Maasland
Route plannen

In de buurt

Geen andere locatie in Maasland.

Meer in Maasland en Meer in Zuid-Holland

Bronnen

Gegevens uit OpenStreetMap: © OpenStreetMap contributors, beschikbaar onder de Open Database License (ODbL).

Veelgestelde vragen

  • Waar ligt Tennisvereniging De Commandeur?

    Tennisvereniging De Commandeur staat in Baanderheer 18, 3155 NA, Maasland, Zuid-Holland.

  • Hoeveel banen heeft Tennisvereniging De Commandeur?

    3 totaal, indoor onbekend, outdoor onbekend.

  • Hoe boek je bij Tennisvereniging De Commandeur?

    Er is nog geen boekingslink bekend. Padelvinder verkoopt zelf geen uren.

Klopt er iets niet? Geef een wijziging door