Naar de inhoud
Zoeken

SV HOVC Tennis en padel

SV HOVC Tennis en padel is een tennisvereniging met padel in Odoorn.

Ook bekend als sv HOVC Racket

  • padel
  • Indoor/outdoor onbekend

Feiten

Sport
Padel
Type
Tennisvereniging met padel
Plaats
Odoorn
Provincie
Drenthe
Gemeente
Borger-Odoorn
Straat
Hammeersweg 17
Postcode
7873 BR
Banen
Aantal banen onbekendWeet jij het?
Baanvorm
OnbekendWeet jij het?
Ook bekend als
Sv HOVC Racket
Openingstijden
OnbekendWeet jij het?
Voorzieningen
OnbekendWeet jij het?
KNLTB-lid
Ja
Laatst gecontroleerd
24 oktober 2026
Telefoon
Geen telefoonnummer bekendWeet jij het?

Ligging

De kaart komt later.

Coördinaten: 52.846549, 6.8448

Adres
Hammeersweg 17, 7873 BR Odoorn
Route plannen

In de buurt

Geen andere locatie in Odoorn.

Meer in Odoorn en Meer in Drenthe

Bronnen

Gegevens uit OpenStreetMap: © OpenStreetMap contributors, beschikbaar onder de Open Database License (ODbL).

Veelgestelde vragen

  • Waar ligt SV HOVC Tennis en padel?

    SV HOVC Tennis en padel staat in Hammeersweg 17, 7873 BR, Odoorn, Drenthe.

  • Hoeveel banen heeft SV HOVC Tennis en padel?

    Het aantal banen van SV HOVC Tennis en padel is nog niet bekend.

  • Hoe boek je bij SV HOVC Tennis en padel?

    Je boekt via de link op deze pagina. Padelvinder verkoopt zelf geen uren.

Klopt er iets niet? Geef een wijziging door

Boeken via Meet & Play/KNLTB