Squash & Padel Ridderkerk
Squash & Padel Ridderkerk in Ridderkerk: banen, adres en boekingslink als die bekend is.
- padel
- Indoor/outdoor onbekend
Feiten
- Sport
- Padel
- Type
- Overig
- Plaats
- Ridderkerk
- Provincie
- Zuid-Holland
- Gemeente
- Ridderkerk
- Straat
- Kruisweg 1
- Postcode
- 2982 TN
- Banen
- Aantal banen onbekendWeet jij het?
- Baanvorm
- OnbekendWeet jij het?
- Ook bekend als
- Geen andere naam bekend
- Openingstijden
- OnbekendWeet jij het?
- Voorzieningen
- OnbekendWeet jij het?
- KNLTB-lid
- OnbekendWeet jij het?
- Laatst gecontroleerd
- 24 oktober 2026
- Telefoon
- Geen telefoonnummer bekendWeet jij het?
Ligging
De kaart komt later.
Coördinaten: 51.875241, 4.581619
Kruisweg 1, 2982 TN Ridderkerk
Route plannen
In de buurt
Geen andere locatie in Ridderkerk.
Bronnen
- www.openstreetmap.org: https://www.openstreetmap.org/node/13640474076
Gegevens uit OpenStreetMap: © OpenStreetMap contributors, beschikbaar onder de Open Database License (ODbL).
Veelgestelde vragen
Waar ligt Squash & Padel Ridderkerk?
Squash & Padel Ridderkerk staat in Kruisweg 1, 2982 TN, Ridderkerk, Zuid-Holland.
Hoeveel banen heeft Squash & Padel Ridderkerk?
Het aantal banen van Squash & Padel Ridderkerk is nog niet bekend.
Hoe boek je bij Squash & Padel Ridderkerk?
Er is nog geen boekingslink bekend. Padelvinder verkoopt zelf geen uren.