Naar de inhoud
Zoeken

Padel Power Club

Padel Power Club in Maastricht: banen, adres en boekingslink als die bekend is.

  • padel
  • Indoor/outdoor onbekend

Feiten

Sport
Padel
Type
Overig
Plaats
Maastricht
Provincie
Limburg
Gemeente
Maastricht
Straat
Pottenbergerweg 7
Postcode
6216 XT
Banen
Aantal banen onbekendWeet jij het?
Baanvorm
OnbekendWeet jij het?
Ook bekend als
Geen andere naam bekend
Openingstijden
OnbekendWeet jij het?
Voorzieningen
OnbekendWeet jij het?
KNLTB-lid
OnbekendWeet jij het?
Laatst gecontroleerd
24 oktober 2026
Telefoon
Geen telefoonnummer bekendWeet jij het?

Ligging

De kaart komt later.

Coördinaten: 50.850335, 5.650835

Adres
Pottenbergerweg 7, 6216 XT Maastricht
Route plannen

In de buurt

  • Club Pellikaan

    Dousbergweg 4, Maastricht

    • Aantal banen onbekend
    • padel
    • Indoor/outdoor onbekend
  • Plaza Padel

    Heerderweg 146-148, Maastricht

    • 9 totaal, 9 indoor, 0 outdoor
    • padel
    • indoor
  • M.S.T.V. Stennis

    Severenstraat 215, Maastricht

    • Aantal banen onbekend
    • padel
    • pickleball
    • Indoor/outdoor onbekend

Meer in Maastricht en Meer in Limburg

Bronnen

Gegevens uit OpenStreetMap: © OpenStreetMap contributors, beschikbaar onder de Open Database License (ODbL).

Veelgestelde vragen

  • Waar ligt Padel Power Club?

    Padel Power Club staat in Pottenbergerweg 7, 6216 XT, Maastricht, Limburg.

  • Hoeveel banen heeft Padel Power Club?

    Het aantal banen van Padel Power Club is nog niet bekend.

  • Hoe boek je bij Padel Power Club?

    Er is nog geen boekingslink bekend. Padelvinder verkoopt zelf geen uren.

Klopt er iets niet? Geef een wijziging door